У Тростянецькому районному суді Вінницької області відбулася урочиста нарада з нагоди Дня державної служби.
Із професійним святом працівників суду привітали голова суду Олена Натальчук та керівник апарату суду Таїсія Куцак. Під час зустрічі вони висловили щиру подяку колективу за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання посадових обов'язків, професіоналізм та відданість обраній справі.
З нагоди свята окремих працівників суду було відзначено Почесними грамотами за високі досягнення у професійній діяльності, бездоганну службу та вагомий внесок у забезпечення діяльності суду.
Щиро дякуємо всім працівникам за щоденну працю, витримку, відданість принципам державної служби та сумлінне виконання своїх обов'язків.
Висловлюємо вдячність за довіру та продовжуємо сумлінно виконувати свою місію — служити суспільству, державі та закону.